Fundacja Rodziny Czarneckich

Przekaż darowiznę

Już po raz szósty dzięki fundacji, jej darczyńcom oraz wolontariuszom setki potrzebujących osób nie zostały same w Wigilię.

Dzięki Waszej ofiarności Wigilia Białostocka dla osób samotnych i potrzebujących odbędzie się już po raz szósty.

Zapraszamy wszystkie osoby samotne i potrzebujące na Wigilię Białostocką, która odbędzie się w najbliższy poniedziałek, 24 grudnia, o godz. 14.00.

To było naprawdę dobre popołudnie. Wypełnione zapachem pierników, słodyczą kolorowych ozdób i radosnym śmiechem dzieci.

Do podopiecznych naszej fundacji zawitał Mikołaj z Laponii.

W piątkowy wieczór (27.09) w sali koncertowej Opery i Filharmonii Podlaskiej odbył się doroczny Koncert Izby Przemysłowo-Handlowej w Białymstoku.

Piknik w Wasilkowie - Dzień Rodzicielstwa zastępczego

31 sierpnia br. w Podlaskim Muzeum Kultury Ludowej w Wasilkowie odbył się Piknik z okazji Dnia Rodzicielstwa Zastępczego.

12 lipca hotel Dwór Czarneckiego (www.dworczarneckiego.pl) odwiedziła Fundacja Inicjatyw Charytatywnych. Fundacja zaprosiła na wakację do Polski, w ramach inicjatywy wspierania rozwoju i szkolnictwa polonijnego, grupę dzieci z USA.

Ludzie, bez których nic nie byłoby możliwe - Wolontariusze naszej Fundacji

Dziękujemy Darczyńcom Fundacji za ich wkład w przygotowanie Śniadania Wielkanocnego dla potrzebujących w 2019 roku.