Fundacja Rodziny Czarneckich we współpracy z Caritas Archidiecezji Białostockiej oraz Zespołem Szkół Katolickich im. Matki Bożej Miłosierdzia w Białymstoku rozpoczęły pełną parą przygotowania do Wigilii Białostockiej 2016.

Dla Fundacji Rodziny Czarneckich to już szósta taka wigilia, trzecia organizowana we współpracy z Caritas Archidiecezji Białostockiej. Ideą tego przedsięwzięcia jest pomoc samotnym, ubogim, którzy z różnych względów nie mają z kim lub gdzie spędzić tego wyjątkowego wieczoru.

Serdecznie zapraszamy wszystkie osoby, które chcą spędzić z nami ten wyjątkowy dzień do Zespołu Szkół Katolickich przy ul. Kościelnej 3 w Białymstoku – mówi ks. Adam Kozikowski, dyrektor Caritas Archidiecezji Białostockiej. Uczniowie szkoły wraz z nauczycielami, tradycyjnie przygotuje salę gimnastyczną na potrzeby wspólnej kolacji. Wigilia Białostocka 2016 rozpocznie się o godz. 14.00.