Dzisiaj o godzinie 10:00 w Restauracji Forma miały miejsce kolejne warsztaty z robienia biżuterii zorganizowane przez Fundację Rodziny Czarneckich.

Młodzież z Zespołu Szkół przy ul. Krakowskiej 12 w Białymstoku oraz z DPS Białystok przy ul. Baranowickiej uczestniczyła po raz drugi w zajęciach. Tym razem robiliśmy bransoletki. Było cudnie, wesoło, a uśmiech na twarzy towarzyszył naszym podopiecznym przez całe półtorej godziny.

Warsztaty poprowadziła Pani Eliza Bondaruk, a sponsorem całego cyklu spotkań jest Elite Optyk Malinowscy - Pan Andrzej Malinowski :)
Dziękujemy raz jeszcze wszystkim, którzy skorzystali z naszego zaproszenia i tym, którzy przyczynili się do organizacji tego wspaniałego przedsięwzięcia....♥♥