W trzecim dniu naszych półkolonii odwiedziliśmy Podlaski Oddział Sraży Granicznej. Wspólnie z jej funkcjonariuszami obejrzeliśmy ekspozycję poświęconą historii SG i zapoznaliśmy się z jej najnowszym wyposażeniem. Odwiedziliśmy też białostockie lotnisko Krywlany, gdzie z bliska mogliśmy obejrzeć samoloty oraz śmigłowiec, służące do patrolowania wschodniej granicy naszego kraju. Kilka godzin później byliśmy gośćmi Fabryki Misia.

Sponsorami kolonii i wychowawcami w dużej mierze byli ludzie dobrej woli, tak jak w większości wydarzeń, które były dotąd organizowane przez Fundację. Dziękujemy naszym Paniom wychowawczyniom, kierowniczkom oraz Paniom i Panom ze służb mundurowych za OGROM POMOCY i WSPARCIA :)