Minione Święta Wielkanocne były dla nas wszystkich inne, niż poprzednie…

Ze względu na obowiązujące przepisy, nie mogliśmy zorganizować tradycyjnego, zasiadanego Śniadania Wielkanocnego, dla samotnych i będących w trudnej sytuacji materialnej mieszkańców Białegostoku i regionu.

Mimo to, nie pozostawiliśmy naszych podopiecznych w potrzebie! Przygotowaliśmy ponad 1 000 paczek żywnościowych, z tradycyjnymi potrawami wielkanocnymi oraz z produktami spożywczymi o długim terminie przydatności do spożycia.

Byliśmy niezmiernie szczęśliwi i wzruszeni, że udało nam się zorganizować to działanie!

Kierujemy serdeczne podziękowania do wszystkich osób i podmiotów, dzięki którym udało nam się zorganizować całą akcję:

Grupa Ratownicza Nadzieja Łomża

Wojska Obrony Terytorialnej 1. Podlaskiej Brygady Obrony Terytorialnej za transport i rozładunek paczek

Maciejowi Zakrzewskiemu za koordynacje wydarzenia.

Dziękujemy Zespół Szkół Katolickich im. Matki Bożej Miłosierdzia w Białymstoku za udostępnienie miejsca i pomoc logistyczną.

Caritas Archidiecezji Białostockiej za współorganizację akcji.

Pracownikom Dwór Czarneckiego za pomoc w przygotowaniu paczek świątecznych..

///////////////////////////////////////////////////////////////////////////

Dziękujemy raz jeszcze naszym darczyńcom za przekazanie darowizn, które były niezbędne do przygotowania paczek:

Robert Cieciorko

Sławomir Żmijewski

Elma. Olszewska E.

Bolesta Przedsiębiorstwo Wielobranżowe

Bruno Tassi

Vita - Smak Krzysztof Zagórski

Iglotex Oddział Białystok

Sot Spółdzielnia Obrotu Towarowego

Lasy Państwowe

Pan Bochenek

Piekarnia Kraska

Informujemy, że Partnerem Strategicznym wydarzenia było Województwo Podlaskie.

Wydarzenie zostało sfinansowane ze środków Miasta Białegostoku.

fot. Maciej Nowakowski Fotografia