5 grudnia w Dwór Czarneckiego gościł ktoś bardzo wyjątkowy .. Każde dziecko i każdy dorosły wyczekiwał tej wizyty. Przyjechał do nas najprawdziwszy Mikołaj z Rovaniemi w Laponii – Joulupukki. Zostawił wszystkim mnóstwo podarków, powiedział kilka słów od siebie, z każdym wykonał zdjęcia i pojechał rozweselać inne dzieci i dorosłych z Podlasia.

????????????

W tą magiczną niedzielę odbyły się trzy imprezy mikołajkowe, uczestniczyły w nich kolejno : dzieci ze szkół białostockich na ul. Antoniukowskiej, oraz ul. Krakowskiej, policjanci oraz darczyńcy wraz z pomocnikami fundacji - wolontariuszami.

⭐️⭐️⭐️

Przy organizacji tego magicznego popołudnia z Mikołajem jak zwykle pomogli naszej Fundacji : Dj Darek Darecki, Piotr Skorupski, Robert Sikorski, Sylwia Tokarska - Konferansjer oraz Monika Grzymkowska. Piękne pamiątki w postaci zdjęć wykonali : Krzysztof Kadziewicz, oraz Foto Mak.

????❣️❤️????????????

Grudzień to zawsze magiczny i ciepły czas spotkań rodzinnych, przyjacielskich, w gronie znajomych i współpracowników.. Taka była również ta niedziela. Serdecznie wszystkim dziękujemy za uczestnictwo, za pomoc, której nigdy nie odmawiacie oraz życzymy już teraz pogody ducha na te nadchodzące grudniowe święta. Bądźmy dla siebie życzliwi i pomocni. W tym siła... ????????????

W imieniu podopiecznych Fundacji Rodziny Czarneckich dziękujemy, że mogliśmy uczestniczyć w tak wspaniałym wydarzeniu, jak Wizyta mikołaja z Laponii. Podziękowania składamy też na ręce Konsulatu Honorowego Finlandii w Białymstoku, Panu Andrzejowi Parafiniuk.