Już w ostatkowy piątek – 25 lutego, o godz. 17:00 na auli M-GCKiS w Choroszczy, odbył się koncert charytatywny, z którego dochód z cegiełek był przeznaczony na wsparcie Laury i Zuzi. W tym dniu w Choroszczy odbyły się niezwykłe wydarzenia –koncert charytatywny muzyki disco-polo! Wystąpiły następujące zespoły: Forti, Imperium, Diadem, Skaner, Fantastic Boys oraz Junior. W programie tego popołudnia w rytmach disco polo zaoferowaliśmy również: kiermasz swojskiego jadła i słodkości oraz licytacje. Całkowity dochód z cegiełek zebranych podczas tego wydarzenia przeznaczany był na rzecz Laury i Zuzi – rehabilitację oraz inne koszty leczenia i pielęgnacji tych dwóch chorych dziewczynek. Dzięki pomocy wspaniałych Artystów ze środowiska disco-polo – ten koncert przyczyni się do zwiększenia komfortu życia tych doświadczonych losem dzieci, oraz ich rodzin, ale będzie też niepowtarzalnym wydarzeniem muzycznym. Smakołyki, których będzie można skosztować w tym dniu przygotowały Seniorki oraz Członkinie Stowarzyszenia “Chcę Żyć”. Organizatorami koncertu była: Gmina Choroszcz, Miejsko-Gminne Centrum Kultury i Sportu w Choroszczy , Fundacja Rodziny Czarneckich (koordynacja Izabela Szklarzewska-Sakowicz), Marcin Popławski, Stowarzyszenie Chcę Żyć, Koło Emerytów i Rencistów nr 15 oraz Spółdzielnia Mieszkaniowa Lokatorsko-Własnościowa w Choroszczy. ! Trudno dziękować każdemu z osobna więc dziękujemy wszystkim - jednostkom i organizacjom, stowarzyszeniom i osobom prywatnym, które nawet najmniejszym darem z serca pomogły osiągnąć ten cel. Finalna suma to 8035 złotych.