Akcję ŚNIADANIE BIAŁOSTOCKIE uważamy za udane!

Raz jeszcze dziękujemy naszym wspaniałym wolontariuszom z Grupy Ratowniczej Nadzieja Łomża oraz Maciej Z-ski Fundacja Rodziny Czarneckich, którzy rozdysponowali pakiety wielkanocne!

Dziękujemy dla Zespołu Szkół Katolickich im. Matki Bożej Miłosierdzia w Białymstoku za udostępnienie miejsca i pomoc logistyczną .

Serdeczne podziękowania składamy również dla 1. Podlaskiej Brygady Obrony Terytorialnej Wojsk Obrony Terytorialnej za transport i rozładunek pakietów wielkanocnych a także wolontariuszom, którzy przygotowali pakiety wielkanocne:

Beata Kajewska, Łukasz Andrzejewski, Amelia Chmiel, Karina Kurzewska, Dominika Weronika Czarnecka, Helena Czarnecka, Marta Kaliszewska, Michał Kaliszewski, Urszula Bielawska, szef kuchni - Waldemar Tocicki, Marcin Sadowski, Łukasz Baczwski a także pani Teresa Zielonka, Maria Kiełczewska.

Pakiety wielkanocne trafiły do:

Fundacji „Ku dobrej Nadziei” - 100 sztuk

Fundacji Spe Salwi –Jadłodzielnia Białystok - 100 szt.

Fundacja Dialog - 30 szt.

Domu Powrotu – 20 szt.

120 pakietów rozdysponowanych pod Zespołem Szkół Katolickich im. Matki Bożej Miłosierdzia w Białymstoku

Wszystkie pakiety zostały rozdysponowane do poszczególnych placówek dzięki pomocy 1 Podlaskiej Brygady Obrony Terytorialnej. Dziękujemy raz jeszcze naszym darczyńcom za przekazane darowizny rzeczowe, z których przygotowaliśmy potrawy na śniadanie Wielkanocne.

Robert Cieciorko

Opera i Filharmonia Podlaska - Europejskie Centrum Sztuki w Białymstoku

Amelia Chmiel - Karina Kurzewska

Sławomir Żmijewski

Elma. Olszewska E Hurtownie owoców i warzyw Białystok.

Gospodarstwo Ogrodnicze Henryk Katruk

Bolesta Przedsiębiorstwo Wielobranżowe

Pragniemy nadmienić, że wydarzenie zostało objęte Honorowym Patronatem Marszałka Województwa Podlaskiego Artura Kosickiego