Już po raz szósty dzięki fundacji, jej darczyńcom oraz wolontariuszom setki potrzebujących osób nie zostały same w Wigilię.

Fundacja Rodziny Czarneckich wraz z Caritas Archidiecezji Białostockiej i Zespołem Szkół Katolickich im. Matki Bożej Miłosierdzia w Białymstoku wspólnie przygotowały kolejną Wigilię Białostocką. Prace nad realizacją tego wydarzenia trwały przez wiele miesięcy.

Dziękujemy wszystkim Darczyńcom za pomoc okazaną Naszej Fundacji - dzięki wam mogliśmy przygotować prawdziwą ucztę wigilijną.

Szczególne podziękowania należą się wolontariuszom, którzy od wczesnych godzin porannych w niedzielny poranek dn. 22.12.19 zaangażowali się w przygotowanie Wigilijnych potraw.

Dziękujemy też pracownikom Dworu Czarneckiego, dzieciom z Zespółu Szkół Technicznych im. gen. Władysława Andersa oraz Pani Agnieszce,  a także  Marszałkowi Województwa Podlaskiego Panu  Arturowi Kosickiemu oraz Panu Sebastianowi Łukaszewiczowi.

Dziękujemy za Wasze ofiarne zaangażowanie w  ten szczególny dzień.

wigilia bialostocka darczyncy wspolnie

Już po raz szósty setki potrzebujących nie zostały same w Wigilię. Fundacja Rodziny Czarneckich wraz z Caritas Archidiecezji Białostockiej i Zespołem Szkół Katolickich im. Matki Bożej Miłosierdzia w Białymstoku wspólnie przygotowały Wigilię Białostocką. Przygotowania do tego dnia trwały przez wiele miesięcy.

Wigilię tradycyjnie rozpoczęto od wspólnej modlitwy i życzeń. Fundacja Rodziny Czarneckich i Dwór Czarneckiego przygotowali 12 tradycyjnych wigilijnych potraw, po które ustawiła się długa kolejka samotnych i potrzebujących. Dziękujemy wszystkim Darczyńcom za pomoc okazaną Naszej Fundacji, dzięki którym mogliśmy przygotować ucztę wigilijną.
Szczególne podziękowania kierujemy wolontariuszom, którzy od wczesnych godzin porannych w niedzielny poranek dn. 22.12.19 zaangażowali się w przygotowanie Wigilijnych potraw.

Dziękujemy też pracownikom Dworu Czarneckiego, dzieciakom z Zespółu Szkół Technicznych im. gen. Władysława Andersa oraz Pani Agnieszce  a także wszystkim  Wolontariuszom, których w tym roku wsparł swoją pomocą  Marszałek Województwa Podlaskiego Pan  Artur Kosicki oraz Pan Sebastian Łukaszewicz. Dziękujemy za wasze zaangażowanie w  ten szczególny dzień.