Amelkę i jej rodziców odwiedzili pomocnicy Świętego Mikołaja - chcieliśmy podzielić się z Wamitą dobrą nowiną jeszcze przed Świętami!

Był to moment pełen wzruszeń zarówno dla nas jak i bliskich Amelki. Jej rodzice to cudowni ludzie o wielkim sercu, pełni zaangażowania w rehabilitację dziewczynki, Dostrzegamy ich troskę i to, że czuwają przy łóżeczku córki przez 24 godziny na dobę. nie da się opisać jaką walkę toczą o zdrowie swojego dziecka.

Drodzy darczyńcy, sponsorzy, goście, przyjaciele Fundacji - dzięki Waszej ofiarności oraz zaangażowaniu - Amelka będzie miała zapewnioną rehabilitację oraz przedmioty codziennego użytku przez kilkanaście miesięcy. Darowizny jeszcze do nas spływają i są przelewane bezpośrednio na konto Amelki. Dziękujemy raz jeszcze wszystkim za Wasze szczodre serca! Jesteście WIELCY!!!

Dziękujemy wszystkim! w imieniu swoim oraz Amelki i jej rodziców: Bartosz Snarski, Anna Bayer, Szymon Hołownia, Zespół Wilki, Piotr Niemczak, Maciej Łomanowski, Krzysztof Mikulski, Michał Snarski, Anonimowi Sponsorzy, Sylwia i Bartosz Abramowicz - studio aranżacji dekoracji i scenografii ślubnych i weselnych — z: Wojciech Kulikowski, Prezenter muzyczny Wojtek Kulikowski - Dj Wojtecki - na Wesele, Renata Tuszyńska, Freakus, Adam Zackiewicz AZ FOTO STUDIO, Sylwia Połuszańczyk, Ulla Danilczyk, Rękodzielności, Oliwia Makuszewska, Jakub Adrian Rudnicki, Marta Łagoda, Maciej Makuszewski, Agata Czaban, Urszula Choruży Make up, Fabryka Tańca- Studio Tańca, Party Szop, Pink Kitty Cakes, Allora, Upominek od Serca, Jagiellonia Białystok, Tadar.pl, AMJ Rehabilitacja Janusz Miczejko, Debiutantki, Pan&Pani Fit Centrum Odchudzania i Fitnesu, Pralnia Pogo, Pigeon Bielizna, Technik Masażu i Fizjoterapii Dariusz Chrzanowski, Brabirds, Fors-Itis, Kaja Handmade, Max Dance Białystok, Zet Studios, MartaGąska MakeupSchool, Briju, Expertmobile Serwis GSM, Fabryka Misia, Seawan handmade, 24holiday biuro podróży, Opera I Filharmonia Podlaska, Urzekająca kosmetologia twarzy i ciała Magdalena Marczuk, Studio Estetica, MAKUSZEWSCY Wedding Planners, Miss Podlasia, Miss Podlasia Nastolatek, Mister Podlasia oraz Jarosław Kazberuk.