10 czerwca br. w Podlaskim Muzeum Kultury Ludowej w Wasilkowie odbył się Piknik z okazji Dnia Rodzicielstwa Zastępczego. Fundacja Rodziny Czarneckich zaserwowała na nim poczęstunek w postaci potraw regionalnych.

Nie byłoby to jednak możliwe bez pomocy naszych sponsorów, którymi byli: Bruno-Tassi Sp. z o.o.; Dawid Aleksiejuk, Piekarnia Kraska, Monika Karwowska, Selgros Cash and Carry Białystok, Hurtownia Opakowań Henryk Klimowicz oraz Piekarnia- Cukiernia Krystian Kamil Sawicki. Dziękujemy również naszej ekipie numer 1 do zadań specjalnych, którą tego dnia tworzyliu: Łukasz Andrzejewski, Natalia Stsepantsova, Amelia Chmiel, Karina Kurzewska, Maciej Bołtruczyk, Daniel Sakowiczowicz, Ula Danilczyk, Izabela Koniuch, Marta Popławska, nasz fotograf Bogusław Koniuch oraz Szef Kuchni Waldemar Tocicki. To nieocenieni wolontariusze i wspaniali ludzie!

Dziękujemy również organizatorom pikniku - Caritas Archidiecezji Białostockiej, Fundacji Dialog, Podlaskiemu Muzeum Kultury Ludowej oraz Regionalnemu Ośrodkowi Polityki Społecznej w Białymstoku za to, że mieliśmy okazję wziąć udział w tym wspaniałym wydarzeniu.