Udało się - kolejny raz setki potrzebujących nie zostały same w Wigilię. Fundacja Rodziny Czarneckich wraz z Caritas Archidiecezji Białostockiej i Zespołem Szkół Katolickich im. Matki Bożej Miłosierdzia w Białymstoku już po raz czwarty wspólnie przygotowały Wigilię Białostocką. Przygotowania do tego dnia trwały przez wiele miesięcy.

Wigilię tradycyjnie rozpoczęto od wspólnej modlitwy i życzeń. Fundacja Rodziny Czarneckich i Dwór Czarneckiego przygotowali 12 tradycyjnych wigilijnych potraw, po które ustawiła się długa kolejka samotnych i potrzebujących. Dziękujemy wszystkim Darczyńcom za pomoc okazaną Naszej Fundacji, dziękujemy też pracownikom Dworu oraz Wolontariuszom, którzy postanowili pomóc nam w ten dzień przy Wigilii Białostockiej. Dziękujemy również Maciejowi Giedrojć Juraha za uwiecznienie tych chwil na zdjęciach, które prezentujemy poniżej.