Prawie 700 kg różnych potraw trafiło na wielkanocny stół. Nie obowiązywało żadne zaproszenia, każdy został przywitany z otwartymi rękami.

W Niedzielę Wielkanocną, 16 kwietnia o godz. 8, tuż po rezurekcji w Katedrze Białostockiej, w Zespole Szkół Katolickich przy ulicy Kościelnej 3 w Białymstoku odbyło się uroczyste śniadanie Wielkanocne.

Nasza Fundacja, która odpowiadała za kulinarną obsługę wtdarzenia, zapewniła na stół wielkanocny tradycyjnie: jajka, żurek, biała kiełbasa, wędliny, sałatki i ciasta.

Z ramienia Fundacji w organizację całego wydarzenia zaangażowanych było blisko 40 wolontariuszy, którymraz jeszcze serdecznie dziękujemy<3<3

Wielkanoc odbyła się dzięki uprzejmości firm oraz osób prywatnych, które wspomogły Fundację: Przedsiębiorstwo Wielobranżowe "SOKÓŁ" Przetwórstwo Warzyw; Pralnia Pogo, Hala Selgros Cash&Carry, Auchan Hetmańska,Bos- Pol S.A, Piekarnia Kraska; Alba S.J Podlaskie Centrum Mięsne; GeNaTa Sp. z o.o Sp.K.; Bruno-Tassi Sp. z o.o.; PPHU Sławomir Żmijewski; Elma. Olszewska E. Hurtownia owoców i warzyw; Ideal Partner Dorota i Jarosław Dojlidko; Przedszkole Niepubliczne nr 6 im. bł. Bolesławy Lament Zgromadzenia Sióstr Misjonarek Świętej Rodziny, a także osobom prywatnym: Panu Andrzejowi Parafiniuk - Konsulowi Honorowemu Finlandii w Białymstoku, Robert Cieciorko, Michał Kaliszewski, Teresa Zielonka, Tomasz Walendziński, Małgorzata Żmudzin, Julita Zawadzka, Iwona Koller - Staszczak, Sylwia Rudnicka, Pan Wojciech Koronkiewicz...