30 stycznia 2017 r. Fundacja Rodziny Czarneckich zorganizowała zabawę karnawałową dla ponad stu sześćdziesięciu najmłodszych mieszkańców Białegostoku, Choroszczy, Krypna, Boguszewa, Zabłudowa i wielu świetlic socjoterapeutycznych.

Bal odbył się na Sali Kryształowej Dworu Czarneckiego. Z zaproszenia skorzystały dzieci w wieku szkolnym z rodzin, które z różnych powodów nie pojechały na zorganizowany wypoczynek zimowy. Animatorzy z Fast Quad przygotowali na ten dzień wiele atrakcji. Były m.in gry i zabawy taneczne, gry i zabawy stylizowane, kącik malowania twarz oraz stanowisko z grami wirtualnymi.
Impreza karnawałowa rozpoczęła się o godzinie 10.00 i trwała do godz. 13.00.

Dzięki naszym darczyńcom - Sławomirowi Żmijewskiemu,Podlasko-Mazurskiemu Bankowi Spółdzielczemu w Zabłudowie i PPH "Cymes" Adam Ołów - dzieciom nie zabrakło słodyczy oraz napoi.

Bardzo dziękujemy wszystkim osobom zaangażowanym: Dorota Rodziewicz, Karol Kundzicz, Izabela Koniuch, Marta Popławska i wszystkim, których pominęliśmy...

fot. Dorota Rodziewicz, Karol Kundzicz