Fundacja Rodziny Czarneckich gościła w restauracji Forma i Operze i Filharmonii Podlaskiej niesamowitych młodych ludzi.

Dzięki uprzejmości i ofiarności naszych wspaniałych darczyńców (Jeronimo Martins Polska s.a., Lidl sp. z o.o. sp. k., Elma. Olszewska E. Hurtownia owoców i warzyw, "Bolesta" Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Izabela Bolesta a także Urzędu Miejskiego w Białymstoku) udało się nam zorganizować warsztaty dla naszych podopiecznych. W trakcie kilkugodzinnego pobytu dzieci uczyły się robić biżuterię - największą popularnością cieszyły się kolczyki.
Kucharz - wolontariusz Grzegorz Adamski przygotował wraz z dziećmi 14 ogromnych pizz.
Dzięki uprzejmości Dyrektora Opery i Filharmonii Podlaskiej Damiana Tanajewskiego nasi podopieczni mogli zwiedzić budynek Opery i zapoznać się z mechanizacją dużej sceny.
Nad dobrym humorem podczas warsztatów czuwała niezawodna ekipa Dr. Clown.
Wszystkie dzieci otrzymały drobne upominki od firmy Lidl oraz Urzędu Miejskiego w Białymstoku.
Dziękujemy wspaniałym paniom Dorocie Rodziewicz, Izabelii Koniuch, Marcie Lewkowskiej i Anecie Wojtkowskiej.

fot. Dorota Rodziewicz