Fundacja działa już równo rok, choć od pomysłu jej narodzin minęło co najmniej dwa. Niemniej pierwsze urodziny, to była okazja do złożenia sprawozdania z działalności. Wszak można głosić piękne, hasła, a z pracy trzeba się rozliczyć. W myśl zasady - uczciwie i transparentnie.

Na urodzinach zjawili się sami zacni goście oraz przyjaciele Fundacji. Były przemówienia, prezentacja dokonań Fundacji, podziękowania i życzenia.

Najważniejsze wydarzenia z udziałem Fundacji w minionym roku to Wigilia miejska i Śniadanie Wielkanocne dla potrzebujących, charytatywny pokaz mody, czy organizacja koncertu Piwnicy pod Baranami (z obu imprez dochód przeznaczono na wsparcie potrzebujących), było też szereg pomniejszych wydarzeń bezpośrednio z udziałem potrzebujących dzieci (różne festyny).