Setki dzieci z Białegostoku i okolicznych gmin tj. Choroszcz, Wasilków, Juchnowiec Kościelny, wzięło udział w pikniku z okazji zakończenia roku szkolnego.

Z naszego zaproszenia skorzystały podopieczni osiedlowych świetlic, stowarzyszeń, także dzieci z uboższych rodzin w różnym wieku. Dzieci były zachwycone ilością atrakcji, a my cieszyliśmy się wraz z nimi.

Było ognisko z kiełbaskami, dmuchane zjeżdżalnie, trampoliny i lody dla każdego. Ale przede wszystkim wyjątkowa atmosfera.

Dziękujemy firmie Fast Quad za gościnność. Dziękujemy Cukierni Kinga Sp.J. Witold i Jadwiga Poskrobko, Cukiernia Kryszeń S.C Michał i Jacek Kryszeń, Firmie Cukierniczej "Andraka" za przygotowanie i ufundowanie słodkości.
Dziękujemy firmie Frito Lay Poland Sp. z o.o. za ufundowanie napojów. Każda taka pomoc buduje nasze serca i utwierdza w przekonaniu, że to co robimy jest ważne.