Fundacja im. Rodziny Czarneckich

Przekaż darowiznę
Menu

Zwracamy się do Państwa z prośbą o pomoc dla Stanisława Półtoraka.

Fundacja Rodziny Czarneckich wraz z Caritas Archidiecezji Białostockiej i Zespołem Szkół Katolickich im. Matki Bożej Miłosierdzia w Białymstoku już po raz piaty zaprosiła do stołu setki osób potrzebujących i samotnych. Tegoroczne spotkanie rozpoczęto od wspólnej modlitwy i życzeń. Następnie na stołach, przy których zasiedli potrzebujący, pojawiło się dwanaście tradycyjnych wigilijnych potraw.

Serdecznie dziękujemy naszym wspaniałym Darczyńcom, bez pomocy których tegoroczna Wigilia nie mogłaby się odbyć!

Zapraszamy wszystkie osoby samotne i potrzebujące na Wigilię Białostocką, która odbędzie się w najbliższy poniedziałek, 24 grudnia, o godz. 14.00.

Dziś mieliśmy okazję gościć w Zespole Szkół Społecznego Towarzystwa Oświatowego w Białymstoku, gdzie wspólnie z mecenasem Jackiem Klimowiczem z Kancelarii Radców Prawnych Klimowicz Łempicki, Konsulem Honorowym Estonii Iwoną Wrońską oraz Magdaleną Gołaszewską poprowadziliśmy trzecią edycję "Prawie Bajki" - cieszącego się ogromną popularnością wśród dzieci cyklu edukacyjnego, którego celem jest wzrost świadomości prawnej wśród najmłodszych.

Amelkę i jej rodziców odwiedzili pomocnicy Świętego Mikołaja - chcieliśmy podzielić się z Wamitą dobrą nowiną jeszcze przed Świętami!

Był to moment pełen wzruszeń zarówno dla nas jak i bliskich Amelki. Jej rodzice to cudowni ludzie o wielkim sercu, pełni zaangażowania w rehabilitację dziewczynki, Dostrzegamy ich troskę i to, że czuwają przy łóżeczku córki przez 24 godziny na dobę. nie da się opisać jaką walkę toczą o zdrowie swojego dziecka.

W niedzielę 2 grudnia br. Święty Mikołaj z Finlandii spotkał się z dziećmi naszych sponsorów, darczyńców oraz wolontariuszy. W restauracji Dworu Czarneckiego miało miejsce niezwykłe spotkanie, które na pewno na długo pozostanie w pamięci dzieci. Dzięki uprzejmości Andrzeja Parafiniuka, Konsula Honorowego Finlandii w Polsce, mogliśmy gościć u siebie Świętego Mikołaja.

Sztab Świętego Mikołaja przygotował paczki dla dzieci! Wspaniałe dobroduszne elfy podarowały nam wiele wspaniałych prezentów - i to dzięki nim Mikołaj w tym roku będzie naprawdę bogaty... Ho, ho, ho!!!

Już jutro, 2 grudnia br., podopieczni naszej Fundacji spotkają się ze Świętym Mikołajem w Operze i Filharmonii Podlaskiej.

To już dziś! Wielki bal ze wspaniałymi atrakcjami - a to wszystko dla Amelii!
Dziękujemy wszystkim, którzy wsparli naszą inicjatywę!

To już tradycja! 27 listopada br. jak co roku w towarzystwie naszych Przyjaciół spotkaliśmy się w Dworze Czarneckiego na wspólnym pieczeniu i dekorowaniu świątecznych pierników. Jeżeli jeszcze nie słyszeliście o naszej inicjatywie, to spieszymy z wyjaśnieniami, że dochód z ich sprzedaży jest przeznaczany na organizację Wigiiii Białostockiej dla osób samotnych i potrzebujących.